Płytki łupek

Płytki łupek

Płytki łupek - wszechstronność i elegancja

Poszukując nowych rozwiązań, architekci wnętrz odkryli łupek kamienny, który może mieć bardzo wszechstronne zastosowanie. Ten pochodzący wprost z natury materiał dostępny jest w kilku postaciach. Oferowany jest jako cienkie i niewielkie płytki, prostokąty czy kostki. Różnorodność form sprawia, że łupek charakteryzuje bogactwo zastosowań. Zdobiąc ścianę salonu lub innego pomieszczenia mieszkalnego wprowadza do wnętrza intymną atmosferę i dodaje mu dyskretnej elegancji. Doskonale współgra z metalem, szkłem czy drewnem. Łupek to także idealny materiał do zastosowania na zewnątrz – może zdobić elewacje domów, a nawet dachy, które są w stanie przetrwać długie lata w dobrej kondycji.

Należy mieć świadomość, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, ułożenie kolorystyczne, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami, a świadczą jedynie o jego niezwykłości i niepowtarzalności.

 Wszelkie różnice związane z kolorem, strukturą oraz odcieniem  i użyleniem sprzedawanych kamieni w odniesieniu do prezentowanych zdjęć nie stanowią podstawy do uznania reklamacji oraz zwrotu towaru.

Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć.

Kamień naturalny cechuje się dużą zmiennością koloru względem zastosowanego oświetlenia oraz ułożenia. Ten sam kamień może zdecydowanie różnić się kiedy oświetlimy go światłem ciepłym vs światło zimne czy dzienne. Nawet ułożenie pionowe vs poziome może wizualnie zmienić odcień kamienia.