Łupek Silver Grey szlifowany oraz California Gold w łazience

Łupek Silver Grey szlifowany oraz California Gold w łazience

Nowoczesna, przestronna łazienka w której wykorzystano dwa rodzaje kamienia naturalnego o różnym wykończeniu. Na ścianach położono piękny, ciepły łupek California Gold w formacie 30x60x1,2cm w wykończeniu naturalnie łupanym. Na podłodze natomiast zastosowano  gładki łupek szlifowany Silver Grey w formacie 30x60x1,2cm, które pięknie do siebie pasują. Bardzo ciekawym elementem w tej oryginalnej łazience stanowi prysznic, gdzie również zastosowano płytki kamienne, które zostały zaimpregnowane nanoimpregnatem hydrofobowym z cząstkami srebra. Piękno kamienia, jego wzory i barwy elegancko podkreślają białe ściany. Szafka w której osadzona została umywalka, obłożono łupkiem, co pięknie harmonizuje ze ściana z Californii Gold.

Zdjęcia: Agata Piątkowska Fotograf


California Gold – Łupek na ścianę w łazience i pod prysznic

W projekcie wykorzystano łupek California Gold w formacie płytek 30x60x1,2cm w wykończeniu naturalnie łupanym. Płytki dekoracyjne z łupka indyjskiego tworzą oryginalny i niepowtarzalny wzór na ścianie w łazience. Kamień w zestawieniu z drewnianymi meblami łazienkowymi oraz jasną podłogą tworzy spójną całość oraz bardzo efektowną aranżację. Ściana wykonana z kamienia ozdobnego naturalnie łupanego, w kolorystyce od grafitu, brązu po rudości oraz jasne wybarwienia tworzy bardzo ciekawy a nawet oryginalny klimat we wnętrzu. Łupek został także położony pod prysznicem, co stanowi kolejny zaskakujący element oraz mocny akcent w pomieszczeniu. Warto wspomnieć, że płytki zostały zaimpregnowane nanoimpregnatem do kamienia naturalnego, z dodatkiem cząsteczek srebra, dzięki czemu warstwy łupka są dokładnie zabezpieczone przed korozją materiału oraz osadami. Dodatkowo wspaniałe i niepowtarzalne barwy jak i różnorodna struktura kamienia zostały podkreślone odpowiednim oświetleniem.

Fotograf: Agata Piątkowska


Łazienka wykończona łupkiem California Gold

Na zdjęciach widoczna łazienka, która została wykończona łupkiem California Gold w formacie 30x60cm w wykończeniu naturalnym. Kamień w zestawieniu z z drewnianymi meblami oraz orientalnymi elementami tworzy idealną kompozycję.

 


Wybierz język

  • English
  • Deutsch
  • Čeština

Archiwa