Otocz się pięknem kamienia naturalnego w prosty sposób – rozwiązanie dla każdego!

Otocz się pięknem kamienia naturalnego w prosty sposób – rozwiązanie dla każdego!

Okładzina kamienna Silver Shine jest dostępna w naszym salonie kamienia w dwóch wersjach –  wersji standardowej oraz do podświetlenia. Fornir kamienny jest wykonany z kwarcytowego łupka, który charakteryzuje się typową srebrną, szarą kolorystyką przeplataną miejscami ciepłymi złotymi wybarwieniami. Łupek Silver Shine kryje w sobie dwa oblicza: odcień chłodny srebrny niczym wierzchołek góry lodowej  oraz ciepły, złoty, przyrównać go można do piasku nadmorskiej plaży.

Dzięki nowoczesnej technologii, w jakiej wykonany jest fornir, możemy cieszyć się pięknem kamienia naturalnego w miejscach gdzie płytka kamienna jest za gruba, za ciężka a ściana czy podłoga zbyt obciążona. Jest to innowacyjne rozwiązanie, które ułatwia wykonanie wielu realizacji, mniejszych lub większych projektów przy wykorzystaniu 100% kamienia naturalnego. Okładzina kamienna jest łatwa w montażu a potem w utrzymaniu.

Fornir kamienny idealnie oddaje piękno kamienia naturalnego jakim jest łupek Silver Shine. Subtelnie odbija światło, tworząc delikatną poświatę pięknie rozświetla zaciemnione miejsca w pomieszczeniu. Nowoczesna a zarazem bardzo modna kolorystyka fornira srebrno – szarego idealnie współgra z innymi detalami we wnętrzu (pasuje do np. jasnego drewna).

Zachęcamy do kontaktu z nami wszystkich zainteresowanych, chętnie odpowiemy na wszelkie pytania oraz doradzimy w kwestiach technicznych.


Wybierz język

  • English
  • Deutsch
  • Čeština

Archiwa