Zdjęcia kamieni

Marmury, granity, łupki czy mozaiki wykonane z kamienia to klasyka i piękno, które są podstawą oferty firmy Stoneland!

Zachęcamy do zapoznania się z szerokim przekrojem asortymentu proponowanym przez Stoneland. Wszystkie kamienie są stałą propozycją dla naszych klientów. Jednak dodatkowo istnieje możliwość realizacji indywidualnych i niestandardowych zamówień po dokonaniu wszelkich ustaleń.

Kamienie proponowane w ofercie idealnie nadają się do wykorzystania jako:

  • kamień elewacyjny (płytki elewacyjne)
  • kamień ozdobny, kamień dekoracyjny
  • kamień na ścianę, kamień na podłogę
  • kamień do łazienki
  • płytki kamienne do szerokiego zastosowania

 

Naturalnie i luksusowo

Kamień dekoracyjny na ścianę uczyni wnętrze luksusowym i pozwoli obcować na co dzień z naturą. Do wyboru klienci mają wiele odmian wysokiej jakości granitu, który dostępny jest w kilkunastu kolorach, a także marmur, piaskowiec oraz łupki. Kamień dekoracyjny naturalny może przybierać różne formy. Mozaiki kamienne sprawiają, że kamień, który jest piękny sam w sobie, staje się jeszcze bardziej dekoracyjny. Mozaika może między innymi przybierać kształt kwadratów, prostokątów lub przypominać plecionkę.

Nie tylko salon

Kamień dekoracyjny w salonie może dekorować jedną, wybraną ścianę lub jej fragment. Takie rozwiązanie sprawia, że w salonie niepotrzebne są już inne dekoracje. Salon nie jest jedynym pomieszczeniem, w którym sprawdzi się kamień dekoracyjny wewnętrzny. W przedpokoju bardzo reprezentacyjnie będzie wyglądał fornir, który może zdobić zarówno ścianę, fronty mebli, jak i drzwi. Atrakcyjną formę ma zwłaszcza fornir transparentny, który można podświetlić i tym stworzyć intymną atmosferę. Ten rodzaj dekoracji może być także z powodzeniem stosowany w łazienkach.

Granit

Łupek

Marmur

Piaskowiec

Mozaiki kamienne

Forniry kamienne

Forniry kamienne transparentne – do podświetlenia