Granit Star Galaxy

Granit Star Galaxy

Granit Star Galaxy jest przepięknym materiałem naturalnym, wykorzystywanym do wykończenia wnętrz oraz powierzchni zewnętrznych. Charakteryzuje go jednolita głęboka  czarna barwa z której wydobywa się mieniący blask złotych drobinek.  Elegancko i szykownie płytki kamienne prezentują się w wykończeniu polerowanym. Płytki granitowe są bardzo trwałe i odporne na ścieranie dlatego wykorzystywane są w szczególności jako materiał posadzkowy oraz okładzinowy. Stosuje się je na podłogi do kuchni, łazienki oraz w obiektach użyteczności publicznej.  Oprócz walorów estetycznych granit jest mrozoodporny oraz doskonale przewodzi ciepło. Ponadczasowy granit Star Galaxy dzięki swej niepowtarzalnej kolorystyce, wykończeniu  oraz strukturze wprowadza do wnętrza domu klimat elegancji oraz niepowtarzalnego piękna.

Granit Star Galaxy

Typ kamienia: Granit
Nazwa: Star Galaxy
Format: 30,5x61cm
Grubość: 1 cm
Kraj pochodzenia: Indie
Wykończenie: polerowany, fazowane
Kolorystyka: czarny, świecące złote drobinki

Cena:

219 PLN / m2

Masz pytania?

Granit Star Galaxy prosto z Indii

Jesteśmy bezpośrednim importerem najwyższej jakości czarnego granitu z Indii, co gwarantuje oryginalny styl, który sprawdzi się zarówno na podłodze w kuchni, jak i łazienkowym blacie, zewnętrznym parapecie czy nawet elewacji budynku. Decydując się na zakup czarnego granitu, zyskasz również pewność wieloletniej wytrzymałości oraz odporności na zarysowania. Granitowe płytki, które znajdziesz w ofercie Stoneland, są dokładnie wypolerowane, co nadaje im olśniewający połysk. Ponadto nasze produkty poddajemy fazowaniu, czyli specjalnemu ścięciu ich krawędzi. Jest to popularna metoda obróbki zapewniająca eleganckie wykończenie płytek czarnego granitu Star Galaxy, a jednocześnie zabezpieczająca przed skaleczeniem. Nie czekaj! Skontaktuj się z nami!

Czarny granit w kuchni

Marzysz o stylowym czarnym granicie w swojej kuchni, który doda jej niepowtarzalnego, ekskluzywnego charakteru? Jesteś we właściwym miejscu! W firmie Stoneland proponujemy piękny kamień w kolorze zachwycającej czerni ze złotymi drobinkami stanowiący doskonały wybór do każdego wnętrza. Granit Star Galaxy sprawdzi się znakomicie zwłaszcza w kuchni, jako że jest on odporny na zabrudzenia i zaplamienia. Czarny kamień możesz umieścić na podłodze, gdzie stworzy piękną, mieniącą się taflę, ale również w funkcji kuchennego blatu. Jego zastosowania są jednak niezliczone – przedstaw nam swoje oczekiwania, a my doradzimy, jak stworzyć piękne wnętrze z czarnym granitem. Zainteresowała Cię nasza oferta? Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

Udostępnij:

Granit Star Galaxy