Płytki łupek

Płytki łupek

Płytki łupek - wszechstronność i elegancja

Eleganckie płytki z łupka

Poszukując nowych rozwiązań, dekoratorzy wnętrz odkryli łupek kamienny. Ten naturalny kamień sprzedawany jest w kilku postaciach, jako niewielkie, bardzo cienkie płytki, prostokąty bądź kostki. Różnorodność form sprawia, że łupek może być stosowany zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Zdobiąc ścianę salonu lub innego pomieszczenia płyty z łupka dodają mu dyskretnej elegancji, natomiast ułożone na elewacji bądź dachu są w stanie przetrwać długie lata w dobrej kondycji. W przygotowanym asortymencie znajdziesz m.in. łupek indyjski, szlifowany, naturalnie łupany , szczotkowany, w ciekawych kolorach jak np Silver Gray, California Gold czy mocno zróżnicowany kolorystycznie Indian Autumn i tak popularny kamień w kolrze miedzi jak Copper. Zapraszamy do wizyty w salonie StoneLand we Wrocławiu.

Należy mieć świadomość, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, ułożenie kolorystyczne, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami, a świadczą jedynie o jego niezwykłości i niepowtarzalności.

 Wszelkie różnice związane z kolorem, strukturą oraz odcieniem  i użyleniem sprzedawanych kamieni w odniesieniu do prezentowanych zdjęć nie stanowią podstawy do uznania reklamacji oraz zwrotu towaru.

Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć.

Kamień naturalny cechuje się dużą zmiennością koloru względem zastosowanego oświetlenia oraz ułożenia. Ten sam kamień może zdecydowanie różnić się kiedy oświetlimy go światłem ciepłym vs światło zimne czy dzienne. Nawet ułożenie pionowe vs poziome może wizualnie zmienić odcień kamienia.