Surowa rdza, miedź i wszelkie odcienie rudości – odważna kolorystyka w nowoczesnych wnętrzach

Kamienie naturalne w kolorach wykorzystywanych do industrialnych wnętrz

Wykańczanie domów, mieszkań bądź innych przestrzeni nigdy nie jest łatwym zadaniem. Biorąc pod uwagę mnogość rozmaitych materiałów czy akcesoriów, trudno jest wybrać spontanicznie rozwiązania, które okażą się ponadczasowe, a zarazem efektowne. Wśród cieszących się największą popularnością sposobów na aranżację ścian lub podłóg wymienić można jednak jedyne w swoim rodzaju płytki z kamienia oraz fornir kamienny. Są one naturalnym surowcem, przez co gwarantują zjawiskowe efekty wizualne, będąc zdecydowanie lepszym rozwiązaniem niż tradycyjne płytki. Jeżeli chodzi o kolorystykę niepowtarzalnych płytek kamiennych, bez obaw można korzystać z dobrodziejstw tych surowych materiałów, wybierając nawet te najbardziej unikalne i odważne w odcieniach rudości oraz rdzy. Z pewnością pomogą one stworzyć oryginalną aranżację wnętrz, niezależnie czy mowa o podłodze w łazience, czy ścianie w salonie.

Najpiękniejsze kamienie naturalne w kolorze miedzi:

Najpiękniejsze kamienie naturalne w kolorze miedzi:

Fornir kamienny Vintage Shine – cienka okładzina w formacie 122×61 cm z grubą warstwą kamienia, na której widać odcienie szarości, srebra i złota wraz z efektownymi akcentami rdzy. Tym, co ją wyróżnia, jest duża elastyczność oraz lekkość, dzięki czemu może świetnie prezentować się jako tapeta z kamienia naturalnego we wnętrzach, na elewacji czy też w formie okleiny na meble, drzwi lub kominek.

Fornir kamienny miedziany

Łupek California Gold – występuje w formie płytek kamiennych w rozmiarze 30×60 cm. Charakteryzuje się wyjątkowym użyleniem, a także łupaną fakturą, które nadają kolorze rudości, beżu czy grafitu dodatkowej głębi. Kamień naturalny California Gold bez wątpienia spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów.

Fornir kamienny Copper – sprzedawany jest w dość dużych arkuszach – 122×61 cm oraz 244×122 cm. Wyróżnia go przede wszystkim niepowtarzalna struktura łupka w kolorze intensywnej miedzi, która przeplatana jest delikatną zieloną patyną. Natomiast Płytki z kamienia Copper w formacie 30x60x1,2 cm doskonale sprawdzą się dla uzyskania naturalnego efektu wykończenia w nowoczesnych oraz klasycznych projektach elewacji budynków, łazienek , ścianek TV …

Ściana dekoracyjna z kamienia wnętrza industrialne, lofty oraz nowoczesne

Okładzina Oxido Earth Crustokładzina dekoracyjna , rdza w formacie 122×61 cm z wzorem zardzewiałej blachy, na których widać wszystkie odcienie rdzy, przecierane ciemnymi tonacjami.

Fornir kamienny D Copper – dostępne w formacie 122×61 cm i 244×122 cm cieniutkie płyty z kamienia naturalnego, charakteryzujące się niezwykle szlachetną barwą w kolorze delikatnej miedzi w odcieniu różowego złota z subtelnym połyskiem.

Sprawdź całą gamę jedynych w swoim rodzaju płytek kamiennych utrzymanych w tonacji surowej rdzy, miedzi czy rudości. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Stoneland!

Udostępnij:

Surowa rdza, miedź i wszelkie odcienie rudości – odważna kolorystyka w nowoczesnych wnętrzach