O nas

Stoneland zaprasza do krainy oryginalnych oraz pięknych kamieni dekoracyjnych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Sprowadzamy te wyjątkowe surowce naturalne z Indii oraz innych zakątków świata

A wszystko zaczęło się w Indiach... Chciałabym opowiedzieć Państwu swoją historię i długą drogę, która doprowadziła finalnie do powstania firmy Stoneland. Zaczęło się od pierwszej podróży do Indii, gdzie zostałam zafascynowana klimatem, kulturą i pięknem tego kraju. To był tak naprawdę początek mojej długoletniej przygody z Indiami.


Po kilku miesiącach spakowałam walizkę i pomimo wielu trudności, ku zdumieniu moich przyjaciół postanowiłam wyjechać do Indii i zatrzymać się tam na chwilę… Ta chwila przedłużyła się do roku, a w tym czasie miałam okazję pracować w firmie, która zajmowała się eksportem kamienia naturalnego na cały świat, gdzie nabrałam doświadczenia w branży kamieniarskiej.

Urok kamienia naturalnego był tak inspirujący, że już w tamtym czasie zaczęłam się zastanawiać czy nie warto by było pokazać piękno kamienia w zupełnie innej i nowej odsłonie na polskim rynku wychodząc z inicjatywą do osób zainteresowanych. Zależało mi na tym, aby pokazać szlachetność każdego kamienia, ale w tamtym czasie były to tylko odległe marzenia…

Pomimo powrotu do Polski regularnie podróżowałam do Indii pozostając tam nawet na kilka miesięcy. Będąc jednak w Polsce w dalszym ciągu tęskniąc za Indiami finalnie postanowiłam podjąć inicjatywę i spełnić marzenia!

Bilet lotniczy, kolejna wiza do Indii i wsparcie najbliższych spowodowały, że zaczęłam intensywne poszukiwania najpiękniejszych i najlepszych jakościowo materiałów. Godziny podróży, upór i nawiązane wcześniej kontakty pozwoliły mi dotrzeć do źródeł najpiękniejszych kamieni! Kiedy wszystko było w pełni gotowe postanowiłam, iż firma Stoneland z początkiem 2015 roku powinna oficjalnie rozpocząć swoją działalność.


Stoneland obecnie

W chwili obecnej niewielka i przyjazna każdemu klientowi siedziba, otwarta na nowe inicjatywy mieści się na Bielanach Wrocławskich przy ul. Kłodzkiej 12. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych poszukujących najpiękniejszych kamieni do najróżniejszego zastosowania!

Filmy Stoneland

Specjalnie dla naszych klientów uruchomiliśmy kanał video, na kórym prezentujemy realizacje z wykorzystaniem naszych produktów. Oglądnij filmy i zainspiruj się pięknymi aranżacjami.

Filmy  Stoneland