O nas

Stoneland zaprasza do krainy oryginalnych oraz pięknych kamieni dekoracyjnych zarówno wewnętrznych, jak i zewnętrznych. Sprowadzamy te wyjątkowe surowce naturalne z Indii oraz innych zakątków świata

A wszystko zaczęło się w Indiach... Chciałabym opowiedzieć Państwu swoją historię i długą drogę, która doprowadziła finalnie do powstania firmy Stoneland. Zaczęło się od pierwszej podróży do Indii, gdzie zostałam zafascynowana klimatem, kulturą i pięknem tego kraju. To był tak naprawdę początek mojej długoletniej przygody z Indiami.


Po kilku miesiącach spakowałam walizkę i pomimo wielu trudności, ku zdumieniu moich przyjaciół postanowiłam wyjechać do Indii i zatrzymać się tam na chwilę… Ta chwila przedłużyła się do roku, a w tym czasie miałam okazję pracować w firmie, która zajmowała się eksportem kamienia naturalnego na cały świat, gdzie nabrałam doświadczenia w branży kamieniarskiej.

Urok kamienia naturalnego był tak inspirujący, że już w tamtym czasie zaczęłam się zastanawiać czy nie warto by było pokazać piękno kamienia w zupełnie innej i nowej odsłonie na polskim rynku wychodząc z inicjatywą do osób zainteresowanych. Zależało mi na tym, aby pokazać szlachetność każdego kamienia, ale w tamtym czasie były to tylko odległe marzenia…

Pomimo powrotu do Polski regularnie podróżowałam do Indii pozostając tam nawet na kilka miesięcy. Będąc jednak w Polsce w dalszym ciągu tęskniąc za Indiami finalnie postanowiłam podjąć inicjatywę i spełnić marzenia!

Bilet lotniczy, kolejna wiza do Indii i wsparcie najbliższych spowodowały, że zaczęłam intensywne poszukiwania najpiękniejszych i najlepszych jakościowo materiałów. Godziny podróży, upór i nawiązane wcześniej kontakty pozwoliły mi dotrzeć do źródeł najpiękniejszych kamieni! Kiedy wszystko było w pełni gotowe postanowiłam, iż firma Stoneland z początkiem 2015 roku powinna oficjalnie rozpocząć swoją działalność.


Stoneland obecnie

W chwili obecnej niewielka i przyjazna każdemu klientowi siedziba, otwarta na nowe inicjatywy mieści się na Bielanach Wrocławskich przy ul. Kłodzkiej 12. Serdecznie zapraszam wszystkich zainteresowanych poszukujących najpiękniejszych kamieni do najróżniejszego zastosowania!

Filmy  Stoneland