Porady

Nasz blog to miejsce, w którym znajdziesz porady oraz inspiracje dotyczące kamienia naturalnego. Obserwuj nas! Jeżeli nie znalazłeś na naszej stronie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania to napisz do nas, a my na pewno nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi.

Jeżeli szukasz informacji jak przykleić fornir kamienny lub nie wiesz jakiego trzeba użyć kleju do forniru. Jeżeli masz wątpliwości czy tzw tapeta z kamienia naturalnego nadaje się na elewację, kominek lub pod prysznic to w poniższych wpisach na pewno znajdziesz odpowiedzi na nurtujące Cię pytania.

Postaramy się opowiedzieć przystępnym językiem o zastosowaniu płytek kamiennych z łupka. Opowiemy czy płytka z czarnego wapienia nadaje się na taras . Napiszemy o popularnych płytkach z marmuru, granitu, łupka i wapienia. Jaki wybrać kamień na podłogę , taras, kominek, elewację czy ścianę w salonie. Czy kamień  jest trudny w utrzymaniu i jak dbać o naturalne kamienie w postaci płytek oraz dużych formatów fornirów kamiennych.
Obserwuj nas! Jeżeli nie znalazłeś na naszej stronie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania to napisz do nas, a my na pewno nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi! biuro@stoneland.com.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego