Naturalnie i nowocześnie Kamień Burning Forest od Stoneland

ściana z kamienia z kominkiem

Naturalnie i nowocześnie Kamień Burning Forest od Stoneland

Fornir kamienny Burning Forest w połączeniu z drewnem

Planując aranżację klatki schodowej tworzymy pierwsze wrażenie, które znacząco wpływa na nasze odczucia dotyczące przestrzeni w której się pojawiamy. Połączenie tak wielu elementów – spójności stylistycznej, dobór odpowiednich materiałów oraz dopasowanie kolorystyczne znacząco wpływają zarówno na kwestie estetyczne, jak również praktyczne. Proces tworzenia nowoczesnej aranżacji klatki schodowej przy użyciu forniru kamiennego Burning Forest w formacie 122x244 cm był starannie zaplanowany i realizowany z dbałością o każdy detal. Wybór tego wyjątkowego materiału, charakteryzującego się naturalnym wzorem i strukturą, miał na celu wprowadzenie do wnętrza elegancji i nowoczesności. Duży format płyt (122x244 cm) umożliwia uzyskanie jednolitej i spójnej powierzchni, co jest istotne w nowoczesnych wnętrzach, gdzie minimalizm i estetyka są kluczowe. Decydując się na fornir kamienny Burning Forest otrzymujemy pewność, że dzięki trwałości materiału staje się on idealnym wyborem do miejsc o dużym natężeniu ruchu, takich jak właśnie klatki schodowe oraz korytarze.  Dodatkowo, duży rozmiar arkuszy, to również doskonały sposób na optyczne powiększenie przestrzeni, bardzo często wykorzystywany w pomieszczeniach, których aranżacja może wydawać się problematyczna ze względu na dostępny metraż lub mniejszy dostęp naturalnego światła. Kolory przepięknie współgrają ze sobą tworząc harmonijne połączenie naturalnego drewna, ciepłej barwy oświetlenia oraz głębi kolorów ziemi. Efekt końcowy to imponująca klatka schodowa, która przyciąga wzrok i nadaje wnętrzu wyjątkowego charakteru.

Ważnym elementem aranżacji staje się kontynuacja dekoru wykonanego przy użyciu forniru kamiennego Burning Forest na ścianie z TV. Harmonijne przejście pomiędzy pomieszczeniami tworzy we wnętrzu poczucie spokoju oraz elegancji. Jasne ściany okalające wyróżnioną przestrzeń łagodnie podkreślają dekoracyjność kamienia i wspaniale balansują różnorodność faktury oraz barw, którymi wyróżnia się fornir. Przestrzeń staje się oazą, która pozwala na spokój, komfortowy wypoczynek, lecz jednocześnie zapewnia wspaniałe doznania estetyczne.

Dodatkiem, który zasługuje na szczególną uwagę, jest pomysł Inwestorki, czyli donice tarasowe wykonane z fragmentów pozostałych po dekoracji wnętrza. To niesamowicie świadome oraz ekologiczne podejście, które dzięki kreatywności przyczyniło się do powstania przepięknej dekoracji zewnętrznej. Wysokie, geometryczne donice stworzone z pozornie kilku odpadów zdobią miejsce wypoczynku na świeżym powietrzu. Cieszymy się, że nasz fornir kamienny Burning Forest stał się materiałem wykorzystanym w tak wspaniałej przestrzeni. Gratulujemy kreatywności oraz odpowiedzialnego podejścia do troski o środowisko – jest to dla nas bardzo ważny temat.

 

 

W jasnym salonie na ściance telewizyjnej zastosowano barwny fornir kamienny o mocnej łupanej strukturze Burning Forest. Idealnie w taką powierzchnię wpasował się duży format okładziny kamiennej (format 122x244). Ciekawe pionowe użylenie kamienia sprawia, że łączenia między arkuszami są praktycznie niezauważalne. Naturalna tapeta z kamienia prezentuje się spektakularnie na dużej ścianie telewizyjnej w salonie. Piękny kamień naturalny w postaci cienkiego forniru Burning Forest harmonijnie łączy się z zieloną, miękką  sofą oraz innymi dekoracjami. Nowoczesna technologia forniru sprawia, że taką lekką, cienką i elastyczną okładzinę z kamienia możemy szybko i łatwo przykleić na dowolnie wybraną powierzchnię. Urządzanie i aranżacja pomieszczeń dla miłośników natury oraz kamienia naturalnego dzięki fornirom kamiennym staje się niezwykle proste, szybkie oraz niesamowicie efektowne.