Łupek California Gold w ekskluzywnym wnętrzu

Wnętrze ekskluzywnej rezydencji w której doskonale połączono kamień naturalny z drewnem ……a ten właśnie kamień to łupek indyjski Califonia Cold w formacie 30x60cm, który urzekająco wzbogaca luksusowe wnętrze rezydencji wybudowanej na przepięknych terenach Opolszczyzny.

Łupek California Gold w ekskluzywnym wnętrzu

Ekskluzywne wnętrze dopełnione łupkiem California Gold

W jasnym, przestrzennym salonie  łupek w postaci płytek kamiennych został zastosowany na kominku. Niebywałe wrażenie sprawia połączenie elementów drewnianych na suficie i podłodze z kamieniem naturalnym. Warto dostrzec, że górę kominka zdobi płytka kamienna natomiast dół kominka został obłożony fornirem kamiennym California Gold. Fornir kamienny California Gold to cienka naturalna okładzina o grubości 3mm zerwana ze skały za pomocą żywicy i włókna szklanego, z powodzeniem można ten materiał stosować na kominku. Do odpoczynku i relaksu przy kominku z kamienia naturalnego zaprasza nas komfortowy i bardzo wygodny fotel skórzany z podnóżkiem. Kamień naturalny California Gold w stonowanej kolorystyce brązów, rudości i ciepłego żółtego koloru wprowadza do każdego pomieszczenia przytulne ciepło luksusu i elegancji.

Kamień naturalny California Gold wraz z fornirem kamiennym California Gold został zabezpieczony ochronnym nano impregnatem z dodatkową funkcją nasycenia koloru łupka.

Zdjęcia: Fotograf Agata Piątkowska