Płytki kamienne dekoracyjne do łazienki. Łupek Silver Shine

Przedstawiamy kolejną wspaniałą realizację, do której wykorzystany został kamień naturalny SILVER SHINE w formacie 30x60cm. Kamień naturalny w odcieniach srebra, szarości przeplatanych złotem oddaje swój niepowtarzalny charakter w nowoczesnej, przestronnej łazience.

Płytki kamienne dekoracyjne do łazienki. Łupek Silver Shine

Płytki kamienne dekoracyjne do łazienki. Łupek Silver Shine

Odcienie szarości doskonale pasują do brązowej podłogi. Po raz kolejny realizacja pokazuje, że kamień naturalny jest doskonałą alternatywą dla płytek ceramicznych, w szczególności pod prysznicem. Płytki kamienne pod prysznicem zaimpregnowane zostały impregnatem hydrofobowym z cząsteczkami srebra, co skutecznie chroni warstwy łupka przed wilgocią i osadami.

iękno łupka kwarcytowego Silver Shine podkreśla jego różnorodna i nieregularna struktura a także kolorystyka. Każda kolejna płytka jest różna od poprzedniej, natomiast łącząc się w całość tworzą spójną kompozycję co gwarantuje wspaniały efekt zarówno w nowoczesnych, lekkich aranżacjach jak i w klasycznych bogatych wnętrzach. Łupek kwarcytowy subtelnie odbija światło tworząc bardzo przyjemny klimat i atmosferę wnętrza, nadając mu pełnię luksusu. Wykorzystanie kamienia dekoracyjnego jakim jest łupek kwarcytowy Silver Shine nadaje łazience zupełnie nowego wymiaru oraz charakteru.

Na zdjęciach łupek kwarcytowy Silver Shine naturalnie łupany w formacie 30x60cm, w ofercie firmy Stoneland dostępny również w wykończeniu gładkim szlifowanym.