Realizacje kamień półszlachetny

Jak wykorzystać kamień naturalny, czyli gotowe pomysły od zadowolonych klientów firmy Stoneland. Zainspiruj się aranżacjami naszych zadowolonych klientów. Wszystkie zdjęcia w zakładce portfolio są prawdziwymi realizacjami z domów oraz mieszkań, w których nasi klienci wykorzystali kamień naturalny zakupiony w Stoneland.

Znajdziesz tu płytki kamienne z łupka w salonie oraz łazience. Przykładowe ściany dekoracyjne tzw. telewizyjne oraz aranżacje całych łazienek, w których użyto kamień naturalny w postaci płytek oraz fornir kamienny. Kamień elewacyjny oraz płytki kamienne na posadzkach . Fornir kamienny w kuchni oraz salonie.


W związku z bardzo częstymi kradzieżami naszej własności jakimi są zdjęcia oraz usuwaniu z nich naszego loga i wykorzystywaniu do celów komercyjnych informujemy , że wszystkie takie przypadki będziemy zgłaszać odpowiednim organom państwowym i będziemy domagać się odszkodowań oraz zadośćuczynienia z tytułu dopuszczenia się naruszenia praw autorskich majątkowych.

Firma Stoneland nie wyraża zgody na wykorzystywanie oraz zamieszczanie zdjęć których jest właścicielem na stronach internetowych oraz wszelakich mediach społecznościowych bez pisemnej zgody.

Natomiast jeżeli chcesz wykorzystać nasze zdjęcia do innych celów niż komercyjne to poinformuj nas o tym fakcie, nie usuwaj loga ze zdjęcia oraz wpisz żródło skąd pobrałeś zdjęcie.