Fornir Kamienny transparentny

Fornir Kamienny transparentny

Fornir kamienny transparentny

Fornir kamienny transparentny – stylowa okładzina kamienna na każdą powierzchnię

Fornir kamienny transparentny ma bardzo szerokie zastosowanie dekoracyjne. Często jest wykorzystywany jako ozdoba w kuchni, salonie czy łazience. Może posłużyć zarówno we wnętrzach, jak i na elewacjach – jak okleina do mebli, drzwi lub kominków. Do jego wykonania wykorzystuje się różnego rodzaju kamienie naturalne, a mimo to jest bardzo cienki oraz elastyczny. Łatwy montaż powoduje, że często nazywa się go tapetą z kamienia naturalnego – sprawdź jego możliwości w naszym salonie pod Wrocławiem.

Szukasz efektownego kamienia do podświetlania? Zaskoczymy Cię spektakularnym fornirem kamiennym

Różnorodny koloryt i struktura forniru kamiennego powoduje, że w różnych warunkach prezentuje się on w inny sposób. W naturalnym świetle możemy dostrzec jego naturalną barwę – może być to neutralna tonacja, ale również kolor z dodatkiem różu, złota, bieli czy czerni. Jest to kamień dekoracyjny, który najciekawiej wygląda przymocowany na podświetloną ścianę. Odwiedź nasz salon pod Wrocławiem, gdzie obejrzysz wszystkie rodzaje forniru kamiennego.

Należy mieć świadomość, że kamień jest materiałem naturalnym, w związku z czym zmiany odcieni, ułożenie kolorystyczne, przeżylenia czy mikropęknięcia nie są wadami, a świadczą jedynie o jego niezwykłości i niepowtarzalności.

 Wszelkie różnice związane z kolorem, strukturą oraz odcieniem  i użyleniem sprzedawanych kamieni w odniesieniu do prezentowanych zdjęć nie stanowią podstawy do uznania reklamacji oraz zwrotu towaru.

Różnice koloru i struktury są naturalną cechą kamienia i w związku z tym nie da się ich przewidzieć.

Kamień naturalny cechuje się dużą zmiennością koloru względem zastosowanego oświetlenia oraz ułożenia. Ten sam kamień może zdecydowanie różnić się kiedy oświetlimy go światłem ciepłym vs światło zimne czy dzienne. Nawet ułożenie pionowe vs poziome może wizualnie zmienić odcień kamienia.