Kamień dekoracyjny naturalny do łazienki. Pomysł na oryginalną łazienkę.

Kamień dekoracyjny naturalny do łazienki. Pomysł na oryginalną łazienkę.

Łupek Rustic Black został wykorzystany łazience graniczącej z przepiękną jasną sypialnią w domku jednorodzinnym. Kamień ten przeplata w sobie kolory grafitu, szarości, brązu aż po beże i jasne popiele. Jasne wstawki przełamują ciemny odcień kamienia i nadają mu lekkości. Realizacja idealnie oddaje różnorodność kolorystyczną płytek kamiennych do łazienki Rustic Black i jednocześnie ukazuje spójność złożonych ze sobą różnobarwnych płytek dekoracyjnych. Kamień naturalny w zestawieniu z jasną elegancką armaturą i przepiękną wolnostojącą wanną prezentuje się niezwykle efektownie. Płytki kamienne o grubości ok. 12 mm występują w formacie 30x60cm.

Kamień dekoracyjny naturalny do łazienki. Pomysł na oryginalną łazienkę.

Kamień naturalny doskonale kumuluje i oddaje ciepło co idealnie sprawdza się przy ogrzewaniu podłogowym.
Serdecznie dziękujemy za możliwość sfotografowania realizacji i udostępnienia jej w ramach inspiracji dla naszych klientów.

CENA KAMIENIA: 130zł / m2 (cena brutto) – format 30x60cm
Zdjęcia: Agata Piątkowska Fotograf

Sprawdź nasze porady

Masz pytania?

Dekoracyjny kamień naturalny – pomysł na oryginalną łazienkę

Łupek Rustic Black świetnie sprawdzi się w łazience graniczącej z piękną jasną sypialnią w domku jednorodzinnym. Kamień ten przeplata w sobie kolory grafitu, szarości i brązu aż po beże oraz popiele. Rekomendujemy użycie go do łazienki zwłaszcza ze względu na jasne wstawki, które przełamując ciemny odcień, dodają mu lekkości. Przedstawiona realizacja idealnie oddaje różnorodność kolorystyczną płytek kamiennych Rustic Black, a jednocześnie ukazuje spójność złożonych ze sobą wielobarwnych kamieni dekoracyjnych. Świetnie sprawdzą się one w łazience w zestawieniu z jasną, elegancką armaturą oraz luksusową wolnostojącą wanną. Nie da się ukryć, że Rustic Black zawsze będą prezentować się niezwykle efektownie. Płytki kamienne o grubości ok. 12 mm występują w formacie 30 x 60 cm.

Ozdobny kamień do łazienki

Marzy Ci się ponadczasowa aranżacja wnętrza? Chciałbyś, aby Twoja łazienka wyglądała elegancko oraz stylowo? Płytki z kamienia naturalnego będą dla Ciebie strzałem w dziesiątkę! Tym, co je wyróżnia, jest przede wszystkim niebanalny design, który sprawdzi się zarówno do klasycznych wnętrz, jak i nowoczesnych projektów. Naturalny kamień do łazienki jest również dość wdzięcznym materiałem w przypadku czyszczenia, a dodatkowo jego nieregularna kolorystyka skutecznie maskuje ewentualne przebarwienia czy odpryski. Nie bez znaczenia jest także trwałość tego rodzaju płytek, ponieważ kamień dekoracyjny w łazience przy odpowiedniej pielęgnacji będzie wyglądał stylowo przez wiele lat! Nie wiesz, czy naturalny kamień to coś dla Ciebie? Zachęcamy do kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania!

Stoneland – postaw na eleganckie płytki kamienne do łazienki!

Nasza firma powstała z miłości do naturalnego kamienia. Wieloletnie doświadczenie oraz zdobywana wiedza pomagają nam w doradzaniu Klientom najlepszych dla ich projektów rozwiązań. Uważamy, że płytki kamienne do łazienki to uniwersalny sposób na świetnie wyglądającą aranżację, która będzie zachwycała przez wiele lat. Klasyczny design, różnorodna kolorystyka oraz trwałość sprawiają, że ozdobny kamień będzie współgrać idealnie zarówno z retro, jak i nowoczesną armaturą. Bez wątpienia jest on uniwersalnym materiałem, który nada szyku każdej aranżacji łazienki. Chciałbyś wiedzieć więcej na temat płytek z kamienia naturalnego do łazienki? Zapraszamy do współpracy już dziś!

Kamień dekoracyjny naturalny do łazienki. Pomysł na oryginalną łazienkę.