Silver Shine wykończenie domu jednorodzinnego

Silver Shine wykończenie domu jednorodzinnego

Na zdjęciach kolejna realizacja pokazująca kamień Silver Shine w wykończeniu naturalnym w formacie 30x60cm.
Inwestorzy zdecydowali się na wykorzystanie kamienia naturalnego w odcieniach srebra, szarości oraz rudości i zestawili go ze stylowymi, drewnianymi meblami, dzięki czemu kamień szczególnie oddaje swój naturalny charakter. Kamień został wykorzystany jednocześnie w trzech miejscach, w kuchni w salonie i w łazience. Dzięki temu w domu można zauważyć powtarzalność w zastosowaniu materiału wykończeniowego, co daje poczucie konsekwencji w aranżacji wnętrza.

Silver Shine wykończenie domu jednorodzinnego

Należy zwrócić uwagę, iż kamień naturalny Silver Shine charakteryzuje się różnorodnością strukturalną i kolorystyczną, a każda płytka jest nieco inna od poprzedniej. Oryginalność każdej pojedynczej sztuki w obrębie tego samego rodzaju kamienia nadaje prestiżu i niepowtarzalności. Jak pokazuje realizacja stosując kamień naturalny największym jego atutem jest wcześniej wspomniana różnorodność kolorystyczna i zdecydowanie nie należy się jej bać. Płytki po połączeniu w całość nawiązują do siebie i tworzą przepiękną spójną kompozycję.

Uniwersalność i naturalność kamienia zapewnia gwarantowany efekt w starych stylowych jak i w nowoczesnych i minimalistycznych wnętrzach.

Sprawdź nasze porady

Masz pytania?

Silver Shine wykończenie domu jednorodzinnego