Płytki kamienne szare Wapień Grey

Płytki kamienne szare Wapień Grey

Płytki tarasowe szare z kamienia naturalnego

Płytki kamienne podłogowe Limestone Grey w wykończeniu naturalnym idealnie nadają się na podłogi, opaski zewnętrzne, a przede wszystkim tarasy. Płytka kamienna tarasowa w wykończeniu naturalnym wykazuje właściwości antypoślizgowe. Wapienie szare elewacyjne są materiałem okładzinowym bardzo trwałym i wytrzymałym na warunki atmosferyczne, dlatego z powodzeniem można je stosować na wewnątrz oraz na elewacje. Płytki kamienne tarasowe to materiał charakteryzujący się dużą wytrzymałością. Limestone Grey jest wapieniem twardym, najbardziej odpornym na intensywną eksploatację. Jest wyjątkowo wytrzymały na uderzenia oraz zarysowania.

Zdecydowanie płytki tarasowe szare stosujemy w zewnętrznych strefach relaksu. Odpowiednio jasna kolorystyka kamienia dopasuje się harmonijnie do wielu nowoczesnych aranżacji tarasów. Limestone Grey znakomicie udekoruje niejeden taras, a także miejsce do wspólnego grilowania. Z płytek kamiennych o wykończeniu naturalnym w szarościach możemy stworzyć nietuzinkowe chodniki wokół domu. Tarasy i opaski z Limestone Natural Grey bezsprzecznie przyciągają wzrok. Odpowiednio ułożony w przestrzeni uatrakcyjni zewnętrzną strefę relaksu. Kamień naturalny może być wykorzystany również do obłożenia paleniska w nowoczesnych ogrodach.

Ciekawa, a jednocześnie nowoczesna szara kolorystyka oraz formaty płytek kamiennych na podłogę oraz tarasy sprawia, że wapień Grey efektownie prezentuje się w niemalże każdym otoczeniu. Płytki kamienne dostępne są w formacie “deski” o wymiarach 20x90cm, oraz większych płytek 60x60cm i 90x60cm. Płytki kamienne Limestone Grey na podłogę w proponowanych wymiarach znajdują swoje zastosowanie zarówno w nowoczesnym projekcie domu oraz ogrodu, jak i klasycznej aranżacji. Limestone Grey jako materiał naturalny wykorzystywany w budownictwie mieszkaniowym doskonale sprawdzi się w połączeniu z innymi produktami pochodzącymi z natury jak  kamień i drewno.

Pamietaj,  stosując kiamień naturalny na zewnatrz zawsze zabezpiecz go odpowiednim środkiem chroniącym przed wnikaniem cieczy, brudów itp. Możesz uzyć doskonały impregnat Lovestoned Invisible coating , który zabezpieczy kamień jednak  nie zmieni jego jasnej barwy.

Limestone Grey

Typ kamienia: Wapień
Nazwa: Grey
Format: 90×60 cm ; 60×60 cm; 20x90cm
Grubość: 2cm
Kraj pochodzenia: Indie
Wykończenie: naturalne
Kolorystyka: szary

Cena:

90×60 – 180 PLN/m2; 20×90 – 180 PLN/m2;  60×60 170 PLN/m2

 

Masz pytania?

Udostępnij:

Płytki kamienne szare Wapień Grey