Porady

Nasz blog to miejsce, w którym znajdziesz porady oraz inspiracje dotyczące kamienia naturalnego. Obserwuj nas! Jeżeli nie znalazłeś na naszej stronie odpowiedzi na nurtujące Cię pytania to napisz do nas, a my na pewno nie pozostawimy Cię bez odpowiedzi.

Jak łatwo podnieść wartość inwestycji? Stosując kamień naturalny!

Rynek sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, domów bądź innych lokali rozwija się wyjątkowo prężnie. Deweloperzy starają się stawać na wysokości zadania, tworząc budynki, które będą nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe i wygodne.

Rynek sprzedaży oraz wynajmu mieszkań, domów bądź innych lokali rozwija się wyjątkowo prężnie. Deweloperzy starają się stawać na wysokości zadania, tworząc budynki, które będą nie tylko funkcjonalne, ale również stylowe i wygodne. Choć wiele z nowo postawionych lokum zostaje kupowanych z myślą o zaaranżowaniu własnego gniazdka, dużą część z nich stanowią też apartamenty inwestycyjne dedykowane na krótko oraz długoterminowy wynajem.

Niezależnie od tego, w jakim celu kupuje się obiekt, warto zadbać o to, aby maksymalnie podnieść jego wartość. Dzięki temu stanie się on jeszcze bardziej atrakcyjny, umożliwiając ewentualną sprzedaży bądź wynajem na znacznie lepszych warunkach. Chcąc zwiększyć potencjał i cenę inwestycji, skieruj swoją uwagę na nietuzinkowy kamień naturalny do wnętrz, dzięki któremu będą one bardziej okazałe oraz oryginalne.

Powody, dla których warto postawić na kamień ozdobny na elewację

Nie da się ukryć, że to właśnie zewnętrzna część budynku jest tą, która najsilniej wpływa na pierwsze wrażenie o całej nieruchomości. Fasada ma ogromne znaczenie szczególnie w przypadku lokali usługowych, ale nie pozostaje obojętna również dla domów jednorodzinnych. W jaki sposób zaaranżować elewację tak, aby była atrakcyjna dla potencjalnych najemców lub przyszłych właścicieli nieruchomości? Warto zastosować niepowtarzalny naturalny kamień elewacyjny, który doda nawet najprostszej bryle architektonicznej wyrazistości, podnoszą walory estetyczne.

Tym, co go wyróżnia, jest niezwykła trwałość oraz duża odporność na uszkodzenia mechaniczne czy zmienne warunki atmosferyczne. W wygodny sposób można go łączyć z innymi materiałami budowlanymi, a dodatkowo przy odpowiedniej konserwacji będzie prezentować się efektownie przez wiele lat. Łatwość w pielęgnacji, uniwersalność zastosowania oraz unikalny wygląd sprawiają, że na kamień ozdobny na elewację decyduje się coraz więcej osób.

Zwiększ potencjał inwestycji wybierając oryginalny kamień naturalny

W Stoneland przygotowaliśmy wyjątkowo rozbudowany asortyment obejmujący piękny kamień dekoracyjny na zewnątrz i do wewnątrz. Wierzymy, że zachwycą Cię możliwości aranżacyjne, jakie oferują fornir kamienny, płytki wapienne, okładzina kamienna, panele z agatów czy też płyty z łupka. Wykorzystaj bogactwo kolorów oraz faktur kamienia naturalnego, ciesząc się nietuzinkowym wykończeniem budynku, które z pewnością podniesie wartość całej inwestycji. Zapraszamy do współpracy!